Poniedziałek, 19 październik 2020 Piątek 29 listopada to ostatni dzień wizyty naszych gości zagranicy. Rano nasi partnerzy programu Erasmus+ odwiedzili Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród- Panią Iwonę Gortat oraz Przewodniczącą Rady Gminy i Miasta Wyszogród- Panią Barbarę Dominikiewicz. Na spotkaniu rozmawiano o tradycjach, szkolnictwie i życiu codziennym w naszych krajach. Kolejnym punktem dzisiejszego dnia było spotkanie gości z Radą Pedagogiczną naszej szkoły. Pani Dyrektor w imieniu całej  społeczności szkolnej podziękowała gościom za udział  w programie Erasmus+ oraz pybycie do naszej szkoły i wręczyła certyfikaty za uczestnictwo w pierwszej mobilności. Nie zabrakło podziękowań, miłych słów, przyjaznych gestów, prezentów oraz życzeń na dalszą owocną współpracę. Goście z Chorwacji jako pierwsi opuścili naszą szkołę i wrócili do swojego kraju, natomiast kadra z Włoch odwiedziła w piątkowe  popołudnie Płock. Zwiedzili Stare Miasto, Wzgórze Tumskie, Synagogę, katedrę i dziś w nocy wracają  do swoich domów. Na zakończenie pobytu u nas spotkali się z poszukiwaczami z  programu "Misja Skarb".
Wielkie gratulacje, słowa wielkich podziękowań dla p. Aldony Nowak, p. Sylwii Szmulewicz, p. Adama Dutkowskiego za realizację na najwyższym poziomie projektu Erasmus+. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w pracę nad projektem.received 546184372607939

received 651140398750759

received 1714702791998058


received 3168613593166234


0
0
0
s2sdefault
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2017 Wyszogród.pl
Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.