Konkurs plastyczny „Moja rodzina, moja miejscowość liczy się w spisie” - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Od góry na błękitnym tle biały napis: Narodowy SPis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Pod nim z lewej strony kolorowe kredki i napis na białym tle: Konkurs Plastyczny. Moja Rodzina, moja miejscowość liczy się w spisie. Na samym dole logo organizatora konkursu: Urzędu Statystycznego w Warszawie.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 maja br. rozpoczął się Konkurs plastyczny „Moja rodzina, moja miejscowość liczy się w spisie”, organizowany przez Urząd Statystyczny w Warszawie.
 
Konkurs adresowany jest do dzieci z województwa mazowieckiego urodzonych w latach 2010 – 2014.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej prezentującej wyobrażenia dzieci na temat swojej rodziny i miejsca, w którym mieszka w świetle trwającego spisu powszechnego. Prace w formacie A3 lub A4 mogą być wykonane w dowolnej technice np. rysowanie, malowanie, wycinanka, kolaż, wyklejanie.
 
Zdjęcia prac konkursowych można przesyłać do 28 maja br.
 
Nagrodami w Konkursie jest atrakcyjny zestaw gadżetów NSP 2021 dla stu osób, których prace plastyczne zostaną dostarczone jako pierwsze.
Regulamin Konkursu oraz plakat konkursowy dostępny jest pod linkiem: https://warszawa.stat.gov.pl/.../konkurs-plastyczny-moja.../
 

Zapisz się do naszego newslettera