PSZOK - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta Wyszogród od  17 lipca 2023 roku do korzystania z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Zgodnie z wytycznymi ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Gmina i Miasto Wyszogród udostępniła swoim mieszkańcom, w ramach opłaty ponoszonej za gospodarowanie odpadami komunalnymi z nieruchomości zamieszkałych, dostęp do PSZOK.

PSZOK obsługujący mieszkańców Gminy i Miasta Wyszogród znajduje się w miejscowości Wilczkowo 20J (teren dawnego składowiska odpadów).

Godziny otwarcia PSZOK:

  • poniedziałek w godzinach 8.00 - 14.00  (z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy)

W wyjątkowych sytuacjach przyjęcie odpadów może nastąpić w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym.

Informacje o działalności PSZOK można uzyskać w:

  • Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród przy ul. Rębowskiej 37 w Wyszogrodzie (pok. nr 3) pod numerem tel. (24) 267 26 15 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wyszogrodzie pod numerem tel. (24) 231 11 03 lub adresem e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uchwała nr 312/LIII/2023 Rady Gminy i Miasta Wyszogród z dnia 30 maja 2023 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy i Miasta Wyszogród: POBIERZ

UPOWAŻNIENIE JEDNORAZOWE do dostarczenia odpadów komunalnych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (POBIERZ)