27 sierpnia 2021r. – spotkanie prozdrowotne dla Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy i Miasta Wyszogród - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Grafika na białym tle podzielona ma dwa poziomy. W górnej części lewa strona zawiera logotypy i tytuł spotkania. Od góry w poziomie trzy logotypy partnerów organizujących spotkanie prozdrowotne. Po lewej stronie logotyp Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN – organizatora spotkania. W centrum logotyp Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Po prawej stronie tego modułu logotyp Narodowego Instytutu Onkologii – Państwowego Instytutu Badawczego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Pod logotypami znajduje się nazwa spotkania prozdrowotnego: „Powiedz TAK zdrowej przyszłości”. Po prawej stronie zamieszczony key visual wydarzenia: dwie uśmiechnięte kobiety w różnym wieku przydomowym w ogrodzie pracujące wspólnie nad rabatką. Kobiety w przysiadzie są pochylone nad rośliną z dużymi liśćmi. U dołu tekst na całej szerokości planszy: Spotkanie prozdrowotne dla członków kół gospodyń wiejskich działających na terenie gminy Wyszogród. 27 sierpnia 2021 roku, godz. 16.00. Miejsko-gminna hala widowiskowo-sportowa w Wyszogrodzie, ul. Niepodległości 11. W programie prelekcje specjalistów Narodowego Instytutu Onkologii i Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, podstawowe badania diagnostyczne, warsztaty zielarskie i konsultacje medyczne z zakresu dietetyki i onkologii.

Spotkanie odbędzie się w miejsko - gminnej hali widowiskowo - sportowej w Wyszogrodzie przy ul. Niepodległości 11.

Początek: 27 sierpnia br. (piątek), godz. 16:00.

W programie prelekcje specjalistów Narodowego Instytutu Onkologii i Instytutu Gruźlicy Płuc w Warszawie, podstawowe badania diagnostyczne, warsztaty zielarskie i konsultacje medyczne z zakresu dietetyki i onkologii.

Zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera