Utylizacja odpadów pochodzących z działalności rolniczej 2022 - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Gmina i Miasta Wyszogród otrzymała dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie 50 000,00tys na zadanie pn: „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki  i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag”.

W związku z powyższym  Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród nawiązała współpracę firmą TRANS PLAST JACEK BORKOWSKI zajmującą się  odbiorem folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej. W związku z powyższym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych o przekazywanie  do Urzędu Gminy i Miasta  Wyszogród niezbędnych informacji dotyczących ilości zadeklarowanych do utylizacji odpadów takich jak:

  • Folii rolniczych;
  • Siatki i sznurka do owijania balotów;
  • Opakowaniach po nawozach;
  • Big Bagów;

Każdy mieszkaniec Gminy, będzie mógł przywieźć w/w odpady na wyznaczone miejsce. Rolnicy będą zobowiązani do dostarczenia we własnym zakresie folii rolniczej, sznurków, siatek, opakowań po nawozach oraz opakowań typu Big Bag. Odpady te powinny być dostarczane w sposób selektywny tj. folia biała oddzielnie, folia czarna oddzielnie, sznurki oddzielnie, siatka oddzielnie, opakowania po nawozach oddzielnie i opakowania Big Bag oddzielnie. Folia po opróżnieniu z kiszonki powinna być oczyszczona z resztek organicznych, ziemi i pozbawiona innej zawartości. Ww. odpady należy umieścić w workach typu Big Bag.

Wyżej wymienioną  Informację można przekazywać droga elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz osobiście w pokoju nr 3 do dnia 30 maja  2022roku na formularzu dołączonym do niniejszej informacji.

POBIERZ FORMULARZ (.docx)

Koniecznym warunkiem przekazania przedmiotowej  informacji jest  potwierdzenie klauzuli informacyjnej dotyczącej RODO.

Zapisz się do naszego newslettera