Zgłoś zapotrzebowanie na węgiel kamienny i ekogroszek! - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Państwo,
W związku z prowadzonymi przez Polski Rząd pracami nad ustawą regulującą dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród #IwonaGortat zwraca się z prośbą do Mieszkańców o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel kamienny oraz ekogroszek na najbliższy sezon grzewczy w preferencyjnej cenie do 1,5 tony na gospodarstwo domowe.
Pozwoli to wstępnie oszacować skalę potrzeb gospodarstw domowych na węgiel kamienny i ekogroszek oraz odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie Gminy i Miasta Wyszogród.
I️nformacje dotyczące potrzeb w zakresie ilości węgla kamiennego i ekogroszku (z podaniem adresu gospodarstwa domowego oraz nr tel.) można zgłaszać w Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród osobiście pok. nr 3 ( parter ), telefonicznie pod nr 24 267 26 20 oraz e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zachęcam do składania zapotrzebowania za pomocą e-mail co znacznie usprawni prace Urzędu Gminy i Miasta.
Podane przez Państwa informacje w tym zakresie pozwolą na wstępne oszacowanie zapotrzebowania na surowiec w Gminie i Mieście Wyszogród.
Po wejściu w życie „Ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe” – Mieszkańcy zostaną poinformowani o dalszych działaniach.

Zapisz się do naszego newslettera