Wspólnie sprzątamy lasy 2023 - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

To już druga edycja akcji organizowanej przez Orlen Projekt, Energop oraz Fundację Orlen i Fundację Grupy PKP. Ta niezwykle ważna akcja odbyła się po raz kolejny pod Patronatem Ministra Macieja Małeckiego, który był tego dnia razem z Wolontariuszami.

Oczywiście Gmina i Miasto Wyszogród wzięła czynny udział w tej akcji na czele z Burmistrz Iwoną Gortat oraz Sekretarz Wiolettą Dobrowolską przy ogromnym wsparciu wspaniałej młodzieży z klas V Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie, oraz opiekunów Pań Karoliny Kiedrowskiej i Aleksandry Winnickiej.

Ilość zebranych worków pełnych różnego rodzaju śmieci pokazuje, że mamy jeszcze wiele do zrobienia by nasze piękne lasy były wolne od śmieci, które my ludzie pozostawiamy i wyrzucamy.

Miłą niespodzianką podczas zbiórki była wizyta u naszych wolontariuszy Pana Ministra Macieja Małeckiego oraz Prezesa Orlen Projekt Pana Marcina Kasza, którzy osobiście podziękowali za wsparcie i zaprosili wszystkich na poczęstunek i zorganizowane atrakcje do Osady Puszczańskiej w Tułowicach.

Dzieci były bardzo zadowolone i z upominkami od organizatorów wróciły bezpiecznie do domów.

Dziękujemy za mile spędzony czas i zgodnie z dzisiejszymi deklaracjami — widzimy się na kolejnej akcji!

Zapisz się do naszego newslettera