Miejsko-Gminne Zawody Sporotow-Pożarnicze - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

21 maja 2023 roku na Stadionie Miejskim w Wyszogrodzie odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.
W zmaganiach brało udział 7 jednostek OSP, które zgodnie z zasadami fair play walczyły o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji ogólnej.
Drużynom kibicowała Pani Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat, Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Barbara Dominikiewicz, Sekretarz Gminy i Miasta Wioletta Dobrowolska, zaproszeni goście, Radni, Sołtysi, Rodziny, Przyjaciele oraz Mieszkańcy Gminy i Miasta Wyszogród. 
Zawody odbywały się pod czujnym okiem sędziów z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. 
Zwycięskim drużynom Burmistrz Iwona Gortat, Przewodnicząca Barbara Dominikiewicz oraz Prezes Andrzej Głowacki wręczyli pamiątkowe puchary. A następnie Pani Burmistrz przekazała nagrody dla każdej startującej jednostki. Słowa podziękowań i gratulacji skierowanych do Braci Strażackiej przez Panią Burmistrz Iwonę Gortat były wyrazem szacunku, podziwu i uznania nie tylko za zawody, ale również za codzienny trud, poświęcenie i oddanie całemu społeczeństwu wyszogrodzkiemu.
Dziękujemy wszystkim Druhnom i Druhom, że tak licznie wzięliście udział w zawodach, jesteśmy pełni podziwu dla Waszej charyzmy i ducha walki. Dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom, a także mieszkańcom, którzy zechcieli to niedzielne popołudnie spędzić wspólnie z nami — zawsze możemy na Was liczyć. 
Miło było gościć byłych Prezesów i Komendantów, którzy kibicowali i wspierali swoich kolegów i koleżanki.
Szczególne podziękowania i ukłony kierujemy do orkiestry z OSP Rębowo, która w sposób wyjątkowy uświetniła ten dzień zagranymi utworami. Nie można nie wspomnieć o Pani konferansjer w osobie Druhny Izabeli Boszko, która mimo swojego debiutu w tej roli odkryła niewątpliwie swój nowy talent — gratulujemy. 
Dziękujemy Panu Jarosławowi Śnieć przedstawicielowi firmy Padilla Polska za przekazanie nagród dla drużyn w postaci strażackich kurtek zimowych.
A tak prezentuje się klasyfikacja ogólna zawodów:
 
1 miejsce - OSP Rębowo
2 miejsce - OSP Rakowo
3 miejsce - OSP Wyszogród 
4 miejsce - OSP Słomin 
5 miejsce - OSP Drwały 
6 miejsce - OSP Kobylniki 
7 miejsce - OSP Grodkowo 
 
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim !

Zapisz się do naszego newslettera