„Bądź aktywny z Mistrzem Sportu” - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

W dniu dzisiejszym na hali sportowej w Wyszogrodzie odbyła się w ramach Szkolnego Klubu Sportowego akcja pod hasłem „Bądź aktywny z Mistrzem Sportu”. Spotkanie to było wielkim sportowym kunsztem pełnym atrakcji, zabawy, aktywności i edukacji.
W wydarzeniu uczestniczył Minister Sportu i Turystki Pan Kamil Bortniczuk oraz senator Marek Martynowski. 
Minister Sportu i Turystyki podkreślał jak ważny jest sport i zaszczepianie go od najmłodszych lat, by sport i wybrana dyscyplina towarzyszyła w dorosłym życiu. 
Dyrektorom szkół Minister przekazał prezent w postaci piłek, które będą służyć całym społecznościom szkolnym. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał koszulkę i prezenty 
Obecna Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat dziękowała za możliwość przeprowadzenia akcji sportowej właśnie w Wyszogrodzie dzięki czemu uczniowie ze Szkoły Podstawowej w  Wyszogrodzie, Rębowie i Kobylnikach mogli aktywnie spędzić czas i spotkać się z olimpijczykami i złotymi medalistami sportu.
Dzieciaki były bardzo zadowolone, chętnie uczestniczyły we wszystkich dyscyplinach, które zorganizowane były na najwyższym poziomie.
W wydarzeniu uczestniczyli: Przewodnicząca RGiM Wyszogród Barbara Dominikiewicz, Radna GiM Wyszogród Paulina Sumska, sekretarz GiM Wioletta Dobrowolska, skarbnik Bogumiła Laskowska, Dyrektorzy Szkół Sylwia Szmulewicz, Anna Cichocka, Magdalena Szczodrowska, Kierownik MGOPS Monika Kaźmierczak, Prezes Zarządu Fundacji Miasto Państwo Iwona Jóźwicka oraz wiceprezes Tomasz Latarski. 
Program finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Operatorem Głównym Programu – Instytut Sportu, a partnerem głównym Orlen.
 

Zapisz się do naszego newslettera