Gminny Dzień Edukacji Narodowej - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

W dniu dzisiejszym odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej, który był również okazją do wspólnego świętowania obchodów 250- tej rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej
Na zaproszenie Pani Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwony Gortat oraz Dyrektorów Placówek Oświatowych Pani Sylwii Szmulewicz Anny Cichockiej, Magdaleny Szczodrowskiej, Urszuli Janiszewskiej przybyło wielu gości jak: Mazowiecki Kurator Oświaty Pan Krzysztof Wiśniewski, Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatura w Płocku Pan Janusz Majchrzak, Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Wyszogród Barbara Dominikiewicz wraz z Radnymi, sekretarz Wioletta Dobrowolska, Skarbnik Bogumiła Laskowska, Inspektor ds. Oświaty Katarzyna Walczak, Przedstawiciele Vistula Banku na czele z Panią Prezes Anną Babulewicz-Marchel i Dyrektor Panią Joanną Stelmach, Kierownik MGOPS Pani Monika Kaźmierczak, Dyrektor MGBP Pani Małgorzata Majewska, swoją obecnością zaszczycił nas również ks. proboszcz Grzegorz Przybyłek, a także Pan Hubert Więckowski Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszogrodzie.
Hala sportowa w Wyszogrodzie stała się w tym wyjątkowym dniu miejscem, gdzie wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi ze Szkół Podstawowych z Wyszogrodu, Rębowa, Kobylnik oraz z Przedszkola Samorządowego, ale również emerytowani nauczyciele i pracownicy jak wielka rodzina oświatowa spotkali się by wspólnie z radością, uśmiechem, momentami pełnych wzruszeń świętować Dzień Nauczyciela.
Uczniowie oraz chór ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie uświetnili całą uroczystość pięknym artystyczno – wokalno- tanecznym występem, który przepełniony był wieloma akcentami życia szkolnego poważnymi i tych z humorem. Było pięknie, za co bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym młodym utalentowanym artystom wraz z nauczycielami, którzy włożyli wiele pracy i wysiłku w przygotowanie występu i dekoracji. Występ uczniów to zawsze najpiękniejszy prezent, jaki mogą podarować swoim nauczycielom.
Pani Burmistrz Iwona Gortat wraz z Przewodniczącą RGiM wręczyły Nagrody Burmistrza dyrektorom za całokształt ich pracy i osiągnięć. Również dyrektorzy wręczyli Nagrody Dyrektora nauczycielom ze swoich placówek.
Wicekurator Mazowiecki Krzysztof Wiśniewski oraz Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat złożyli dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi życzenia i podziękowania za codzienną pracę wykonywaną z oddaniem, pasją i miłością do zawodu nauczyciela. 
Również Rady Rodziców, Samorządy Szkolne przekazały moc pięknych życzeń swoim dyrektorom i nauczycielom za codzienną współpracę na rzecz społeczności szkolnych i przedszkolnych.
Dziękujemy za ten wspaniały i wyjątkowy dzień jeszcze raz składając najlepsze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.
 

Zapisz się do naszego newslettera