Spotkanie wigilijne w Marcjance - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Spotkania przedświąteczne to zawsze mile spędzony czas.
W dniu dzisiejszym Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat, Przewodnicząca Rady Barbara Dominikiewicz, sekretarz Wioletta Dobrowolska oraz radny Marcin Stelmach mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym w Marcjance. 
Pani sołtys Urszula Górnicka, Koło Gospodyń Wiejskich, Mieszkańcy Marcjanki przygotowali wyjątkowe spotkanie, pełne tradyjnych form jak dzielenie się opłatkiem oraz pyszne wigilijne potrawy. Oczywiście nie mogło zabraknąć wyjątkowego gościa, na którego czekały bardzo grzeczne dzieci — mowa o Mikołaju, który stanął na wysokości zadania i miał pełen worek prezentów.
Po modlitwie i poświęceniu opłatka przez Proboszcza parafii Wyszogród księdza Grzegorza Przybyłek, Burmistrz Iwona Gortat życzyła wszystkim gościom i mieszkańcom tradycyjnie zdrowych i wesołych świąt, ale również rodzinnej ciepłej świątecznej atmosfery i tego by choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.
Dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas w świątecznej atmosferze Pani sołtys Urszuli Górnickiej, Kołu Gospodyń Wiejskich oraz Mieszkańcom Marcjanki
 

Zapisz się do naszego newslettera