Młodzieżowa Rada Gminy i Miasta Wyszogród - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Młodzieżowa Rada Gminy i Miasta Wyszogród oficjalnie zaprzysiężona 
Wczoraj odbyła się inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Gminy i Miasta Wyszogród, którą prowadziła Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat z udziałem Przewodniczącej Rady Barbary Dominikiewicz.
Podczas sesji Radni odebrali zaświadczenia o wyborze, złożyli ślubowanie, wybrali w głosowaniu tajnym Przewodniczącą Młodzieżowej Rady, którą została Oliwia Woźniak, Wiceprzewodniczącego w osobie Jakuba Czajkowskiego oraz Sekretarza Ewę Wysocką. W głosowaniu jawnym wybrano również składy komisji Młodzieżowej Rady Gminy i Miasta Wyszogród.
Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat gratulowała Młodym Radnym, że podjęli się tak ważnej społecznej funkcji życząc owocnej pracy w służbie do której zostali powołani przez swoich kolegów i koleżanki ze społeczności szkolnych.
Do życzeń dołączyła się Przewodnicząca Rady Barbara Dominikiewicz, która w imieniu własnym jak i obecnych na inauguracji radnych życzyła, samych sukcesów i wytrwałości w pełnieniu tak zaszczytnej funkcji. 
Również rodzice, opiekunowie i dyrektorzy szkół ze wzruszeniem i dumą wspierali i przyglądali się pierwszej inauguracyjnej sesji Młodzieżowej Rady Gminy i Miasta Wyszogród. 
Na koniec Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat przygotowała dla Młodych Radnych niespodziankę w postaci tortu, który wspólnie pokroiły Panie Przewodniczące Rady Gminy i Młodzieżowej Rady Gminy i Miasta Wyszogród. 
Przypomnijmy skład Młodzieżowej Rady:
1. Folle Barbara
2. Łykowska Julia
3. Nikifor Wiktor
4. Szymerski Krystian
5. Woźniak Oliwia
6. Kamiński Błażej
7. Tymiński Cezary
8. Wysocka Ewa
9. Czajkowski Jakub
10. Skrzyński Filip
11. Dylewski Michał
12. Uścińska Dominika
13. Goliszek Patrycja
14. Romańska Karina
15. Piątkowska Julia
 
 

Zapisz się do naszego newslettera