Świąteczne spotkanie w Klubie Senior+ - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Okres przedświąteczny pełen jest wielu spotkań szczególnie tych wigilijnych.
Tradycyjne łamanie się opłatkiem jest symbolem pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni i miłości. Sam opłatek symbolizuje również chleb, którym należy dzielić się z innymi.
Doskonale wiedzą o tym seniorzy z Gminy i Miasta Wyszogród, którzy zgromadzili się przy wigilijnym stole, by móc podzielić się opłatkiem i życzyć sobie tradycyjnego, ale jakże ważnego zdrowia.
Seniorzy z Klubu Senior +, wspólnie z Urzędem Gminy i Miasta Wyszogród, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Centrum Kultury Wisła przygotowali potrawy wigilijne, przystroili salę, by w świątecznej atmosferze spotkać się ze swoimi koleżankami i kolegami oraz zaproszonymi gośćmi.
Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat nie kryła wzruszenia i zadowolenia, że seniorzy potrafią się integrować, a stworzone dla nich miejsce, jakim jest powstały Klub Senior + daje możliwość rozwoju, jest miejscem spotkań i wielu inicjatyw społecznych. Na nadchodzące święta burmistrz życzyła seniorom wielu radości w codziennym życiu, wszelkiej pomyślności i ciepłych rodzinnych świąt.
Do życzeń dołączyła Przewodnicząca Rady Barbara Dominikiewicz, sekretarz Wioletta Dobrowolska, skarbnik Bogumiła Laskowska, Kierownik MGOPS Monika Kaźmierczak, dyrektor CKW Magdalena Tatarka, opiekun Klubu Senior + Anna Wróbel, ks. Proboszcz Grzegorz Przybyłek, ks. Zenon Glicner. 
Miłą niespodzianką dla wszystkich był występ zespołu Retro, który pięknie i melodyjnie przygrywał tradycyjne polskie kolędy.

Zapisz się do naszego newslettera