Odebranie Betlejemskiego Światełka Pokoju przez ZHP - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Przedstawiciele ZHP odebrali Betlejemskie Światło Pokoju od słowackich skautów, które za pośrednictwem harcerzy i zuchów aż do Wigilii będzie rozświetlać całą Polskę. 
Ten symbol pokoju i nadziei dotarł także do Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród, które z rąk harcerzy i zuchów oraz opiekunek Anny Cichockiej, Pauliny Sumskiej, Marty Zientary, odebrała Burmistrz Gminy i Miasta Iwona Gortat oraz sekretarz Wioletta Dobrowolska.
Tegoroczne hasło, czyli „Czyńmy Pokój” przemierza wraz z harcerzami cały kraj, by podkreślić, jak ważną wartością jest pokój w dzisiejszych czasach i dlaczego warto o niego dbać. 
Warto przy tej okazji wspomnieć, że w weekend zuchy miały wspólną wigilię, która nie co się przedłużyła – tak zuchom spodobało się w szkole, że postanowili w niej przenocować. 
Podczas nocnych zabaw i harcy tak zupełnie przypadkowo przejeżdżając z workiem słodyczy odwiedziła zuchy burmistrz Iwona Gortat, która spędziła z nimi miło i wesoło czas zwiedzając nocą szkołę, która pod osłoną nocy wygląda zupełnie inaczej – inaczej w oczach uczniów znaczy ciekawiej i mniej wymagająco. 
 
Zdjęcia TUTAJ

Zapisz się do naszego newslettera