Świąteczne spotkanie strażackie - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Brać Strażacka w Gminie i Mieście Wyszogród to stowarzyszenia, które dbają o podtrzymywanie tradycji wśród, których są również spotkania wigilijne. 
Druhny i Druhowie, którzy na co dzień gotowi są o każdej porze dnia i nocy nieść pomoc innym, dzielili się opłatkiem życząc sobie i swoim kolegom tradycyjnego zdrowia, ale również bezpiecznych powrotów z akcji do swoich rodzin i bliskich.
Korzystając z okazji Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat dziękowała Druhnom i Druhom za ich codzienny trud, zaangażowanie, poświęcenie i oddanie dla drugiego człowieka-, szczególnie gdy zagrożone jest ludzkie zdrowie i życie. 
Życzenia świąteczne przekazane przez Burmistrz Iwonę Gortat, Przewodniczącą Rady Barbarę Dominikiewicz, sekretarz Wiolettę Dobrowolską to przede wszystkim te tradycyjne by nigdy nie zabrakło zdrowia, a nadchodzące święta były przepełnione ciepłą rodzinną atmosferą.
Burmistrz Iwona Gortat podkreśliła, że rok 2023 był rokiem wytężonej pracy strażackiej, ale również czasem, kiedy wielu z druhów odeszło na wieczną służbę, co uczczono minutą ciszy. 

Zapisz się do naszego newslettera