Wieczór „Siła otwartych serc – łączy nas Gmina i Miasto Wyszogród” - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

12 stycznia w Sali OSP Wyszogród odbył się wieczór pod nazwą „Siła otwartych serc – łączy nas Gmina i Miasto Wyszogród”. 
Styczniowy wieczór był momentem podziękowania między innymi w formie statuetek  za pomoc i włączanie się w wydarzenia kulturalne organizowane na terenie Gminy i Miasta Wyszogród.
Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat przekazała podziękowania zgromadzonym gościom, za liczną odpowiedź na zaproszenie, szczególnie za otwarte serca, które oznaczają zrozumienie drugiego człowieka i jego potrzeb, w tym przypadku mieszkańców Gminy i Miasta Wyszogród. 
Tego wieczoru popłynęły podziękowania za hojność na prośby wspierające działania i inicjatywy kulturalne, za które mieliśmy okazję bardzo serdecznie podziękować. 
Podziękowania skierowane zostały w szczególności do Przedsiębiorców, Banku Spółdzielczego Vistula w Wyszogrodzie, Placówek Oświatowych, Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, Zespołowi Tanecznemu Mavilena, Kapitanowi Bogusiowi Pielacińskiemu oraz osobom, które otwierają swoje serca, bo siła otwartych serc jest niezwykle duża.
Spędzony wspólnie wieczór umilił występ kabaretu „Czwarta Fala” oraz Basi Folle.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zacnym Państwu za przekazywanie wsparcia dla mieszkańców Gminy i Miasta Wyszogród.
 
Zdjęcia TUTAJ

Zapisz się do naszego newslettera