Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród skierowany do organizacji społecznych, zajmujących się ochroną zwierząt - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród skierowany do organizacji społecznych, zajmujących się ochroną zwierząt.

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród, wypełniając obowiązek wynikający z ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o ochronie zwierząt (t.j. Dz.U.2023.1580), pragnie poinformować wszystkie organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działającym na obszarze Gminy i Miasta Wyszogród, że przygotowany został projekt „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt Gminy i Miasta Wyszogród w roku 2024”.

Z treścią projektu w/w programu można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród, po wcześniejszym umówieniu.

Organizacja społeczna chcąca wyrazić swoją opinię na temat projektu programu zobowiązana jest przedstawić swój statut, z którego wynikać będzie, że obszar jej działania obejmuje teren Gminy i Miasta Wyszogród i związany jest z ochroną zwierząt.

Opinie dotyczące projektu programu należy składać w formie pisemnej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 lutego 2024r.

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród

/-/ Iwona Gortat

Zapisz się do naszego newslettera