Młodzieżowa Rada Gminy i Miasta Wyszogród ma głos - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

22 marca odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Gminy i
Miasta Wyszogród, w której udział wzięła Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Iwona Gortat, Przewodnicząca Rady Barbara Dominikiewicz oraz Panie opiekunki młodzieżowej Rady. 
Podczas sesji burmistrz Iwona Gortat wraz z przewodniczącą Barbarą Dominikiewicz przekazały na ręce Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Oliwii Woźniak symboliczny czek w wysokości 16.000,00 zł, który Gmina i Miasto Wyszogród pozyskała w ramach działania "Mazowsze dla Młodzieży 2024" Młodzież ma głos.- wzmocnienie działania Młodzieżowej Rady. całość zadania wyniesie 18.000,00 zł w tym 2.000,00 zł pochodzi z budżetu gminy.
Podczas sesji nasi Radni rozmawiali nad planowaniem różnych inicjatyw i pomysłami nad swoją działalnością. Burmistrz Iwona Gortat wraz z Przewodniczącą Barbarą Dominikiewicz zadeklarowały pomoc i wsparcie we wszystkich inicjatywach i formach działalności Młodzieżowej Rady Gminy i Miasta Wyszogród.
A już wczoraj Młodzieżowa Rada, zrealizowała jedną ze swoich inicjatyw, jaką było przebranie się za zajączka, pisankę i z koszyczkami pełnymi niespodzianek oraz uśmiechami na twarzach odwiedzili najmłodsze dzieci w Samorządowym Przedszkolu w Wyszogrodzie, oraz w Żłobku, gdzie wzbudzili ciekawość i radość maluszków.
Brawo Młodzieży, trzymajcie tak dalej i czekamy na Wasze dalsze działania

Zapisz się do naszego newslettera