Dbajmy wspólnie o swoje otoczenie - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szanowni Mieszkańcy,

zwracamy się z gorącym apelem i zarazem ogromną prośbą - dbajmy wspólnie o swoje otoczenie i ogólnodostępne przestrzenie publiczne ze szczególnym naciskiem na tereny zielone.

W ostatnim tygodniu w ramach własnych zasobów ludzkich urzędu gminy, posprzątaliśmy parów wraz ze skarpami pomiędzy ulicami Kilińskiego a Wiślaną w Wyszogrodzie. Ilość zebranych śmieci o różnej postaci przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i wywołała niemałe przerażenie. Efekt podjętych przez nas działań przedstawiają zdjęcia dołączone do naszego apelu. Każdy z nas ponosi przecież opłatę za zagospodarowanie odpadów , a każda ich ilość jest odbierana. Pomimo tego gro z nich "ląduje" w tychże parowach. Unikajmy tego i nie szkodźmy naszemu otoczeniu i środowisku naturalnemu. Dla każdego z nas spacer i odpoczynek wzdłuż każdego z takich miejsc na pewno będzie przyjemniejszy i estetyczniejszy.

Na pewno jeszcze jest wiele takich miejsc na terenie naszego miasta i gminy, które wymagają uporządkowania i dlatego będziemy się starali systematycznie te miejsca oczyszczać.

Dlatego jeszcze raz gorąca prośba pamiętajmy, każdy teren zielony i miejsce publiczne to dobro nas wszystkich, o które każdy z nas powinien dbać i nie zaśmiecać, ponieważ ich wygląd świadczy o nas mieszkańcach, w oczach coraz częściej odwiedzających gości nasze małe miasteczko.

Dbajmy wspólnie o środowisko naturalne.

 

Zdjęcia

TUTAJ

TUTAJ

na_strone_zdjecie_parowa.jpg

 

Zapisz się do naszego newslettera