PRACOWNIA JĘZYKOWA NA 6-tkę- SP Wyszogród - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie to nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele z pasją i ogromem wiedzy, którą każdego dnia przekazują w sposób ciekawy i innowacyjny. Aby ten cenny dar, w postaci nauki nie stał się przykrym obowiązkiem, ale niezapomnianą lekcją, stosujemy w naszej szkole nowoczesne metody nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej. Motywuje to uczniów do rozwijania pasji oraz zainteresowań.

Specjalne oprogramowanie, zaawansowana technologia cyfrowa oraz innowacyjne rozwiązania wspierają naszych nauczycieli oraz uczniów w rozwijaniu kompetencji językowych, które są przyszłością w dzisiejszym świecie.

Nowoczesna pracownia wyposażona w 24 stanowiska uczniowskie i 1 nauczycielskie z jednostką centralną, monitorem interaktywnym oraz umeblowaniem, którą otrzymaliśmy w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego to niezbędne narzędzie do podnoszenia efektywności nauczania w naszej szkole. Wartość projektu wyniosła 47860,00 w tym wkład własny Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród-14360,00 i dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego -33500,00.

- Nowa pracownia językowa to nie tylko poprawa jakości pracy szkoły, ale co dla placówki najważniejsze, szansa rozwoju naszych uczniów, poszerzanie ich horyzontów oraz stwarzanie najlepszych warunków do rozwoju- mówi Bogumiła Jasińska- Dyrektor szkoły.

           Cieszymy się, że nasza szkoła jest otwarta na potrzeby scyfryzowanego świata, stwarzając młodzieży idealne warunki do poszerzania swoich umiejętności.

 Autor: SP Wyszogród

 

DSC 0010

 

DSC 0019

 

DSC 0016

 

 

Zapisz się do naszego newslettera