Modernizacja dróg w Gminie i Mieście Wyszogród - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

 

Zakończono realizację szeregu istotnych prac na drogach gminnych z terenu Gminy i Miasta Wyszogród. Do najważniejszych między innymi należą:

  1. Modernizacja drogi gminnej 291545W w miejscowości Bolino-Pozarzyn” . Wykonawcą robót była firma: Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Kryjak ze Stanowa, całkowity koszt realizacji zadania 52 000,00 zł brutto.
  2. „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Wilczkowo”. Wykonawcą robót była firma DROG BET Marcin Głuchowski z Sochaczewa. Całkowita wartość zamówienia 150 000,00 zł brutto.

Ponadto w czerwcu nastąpiła realizacja kolejnego ważnego dla mieszkańców zadania pn : „Modernizacja ul. Wiślanej w mieście Wyszogród”. Wykonawcą robót była firma DROG BET Marcin Głuchowski z Sochaczewa.

Realizacja wielu prac na drogach gminnych jest możliwa dzięki udziałowi funduszu sołeckiego. W tej edycji funduszu roboty drogowe polegały głównie na dostawie destruktu asfaltowego wraz z wbudowaniem i zagęszczeniem. Prace te zostały wykonane w sołectwach: Kobylniki, Drwały, Rostkowice, Pozarzyn, Słomin, Wiązówka, Wilczkowo, Rębowo, Grodkówko, Marcjanka. Natomiast w m. Bolino oraz Rakowo zrealizowano prace polegające na żwirowaniu dróg.

 

 

Więcej zdjęć

 

 

Bolino str Kopia

Zapisz się do naszego newslettera