WAŻNA INFORMACJA DOT. PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

WAŻNA INFORMACJA DOT. PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO

W związku z trwającą epidemią COVID-19 ulega zmianie proces przyjmowania wniosków tj.

1) Należy dostarczyć do Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród już wypełniony kompletny wniosek wraz z oświadczeniem (do pobrania ze strony: http://ugimwyszogrod.bip.org.pl/ w zakładce - podatki i opłaty lub istnieje możliwość pobrania niezbędnych formularzy przy głównym wejściu do budynku).

2) Wypełniony wniosek wraz z oryginałami faktur VAT przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy i Miasta Wyszogród, ul. Rębowska 37, 09-450 Wyszogród (z dopiskiem zwrot podatku akcyzowego) lub dostarczyć osobiście do skrzynki podawczej przy głównym wejściu do budynku Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród w kopercie / teczce/ koszulce.

3) Faktury VAT powinny być ponumerowane i wpisane kolejno na załączniku do wniosku o zwrot podatku akcyzowego wraz z ogólną sumą litrów z wszystkich faktur.

4) Do każdego wniosku należy dołączyć dane kontaktowe wnioskodawcy (numer telefonu) celem ułatwienia kontaktu podczas weryfikacji wniosku i pozostałej dokumentacji.

5) W przypadku potrzeby uzupełnienia wniosku lub stwierdzenia ewentualnych braków pracownik będzie kontaktował się z wnioskodawcą drogą telefoniczną.

6) W miarę możliwości prosimy o wpisywanie numeru rachunku bankowego.

7) Informacje o powierzchni użytków rolnych lub wielkości wykorzystanego limitu przed wypełnieniem wniosku tylko i wyłącznie drogą telefoniczną (poniżej nr telefonu).

8) Prosimy o zachowanie ostrożności podczas procesu składania wniosków i unikanie oczekiwania w kolejce. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek oraz o zachowanie dystansu społecznego.

Informacje pod numerami telefonu 

24 267 26 14 lub 24 267 26 13

Zapisz się do naszego newslettera