Podziękowania Wojewódzkiego Biura Spisowego - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

logo psr klOWfqWibGpC785HlXs

 

 

Warszawa, 02.12.2020 r.

Szanowni Państwo

Gminni Komisarze Spisowi

Powszechny Spis Rolny 2020 dobiegł końca. Z tej okazji mam ogromną przyjemność poinformować, że obowiązek spisowy wypełniło ponad 246 tys. użytkowników gospodarstw rolnych z województwa mazowieckiego. Tym samym odsetek spisanych gospodarstw wyniósł na Mazowszu ponad 97%!

To nasz wspólny sukces i chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za otwartość, życzliwość oraz zaangażowanie w przeprowadzenie akcji spisowej w tym trudnym i nieprzewidywalnym czasie światowej epidemii. Współpraca z przedstawicielami urzędów miast i gmin województwa mazowieckiego była niezwykle profesjonalna i sprawna. Dziękuję Państwu jako Gminnym Komisarzom Spisowym. Proszę także przekazać podziękowania pracownikom urzędów i jednostek podległych, sołtysom, radnym i wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję informacyjną wśród lokalnych społeczności.

Składam również serdeczne podziękowania wszystkim użytkownikom gospodarstw rolnych na terenie Państwa jednostki, którzy poświęcili swój czas i wypełnili elektroniczny formularz samodzielnie, spisali się przez telefon lub podczas wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem spisowym. Każda wypełniona ankieta ma ogromne znaczenie dla przyszłości polskiego rolnictwa.

Jestem przekonana, że wspólnie wypracowane działania przełożą się na kształt rozwiązań zastosowanych w  Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, a doświadczenie zdobyte w tym wyjątkowym czasie będzie cenną lekcją dla nas wszystkich.

                                                                            Dyrektor

                                                   Urzędu Statystycznego w Warszawie

                                       Zastępca Wojewódzkiego Komisarza Spisowego

                                                                 /-/ Zofia Kozłowska

Zapisz się do naszego newslettera