„Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”. - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

 

mazowsze ins. sołectw. 2018

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że został ogłoszony konkurs na najlepszą inicjatywę zrealizowaną w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2018”.

Do Konkursu mogą przystąpić wszyscy beneficjenci programu, a pula nagród to 15 000 zł.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego pod linkiem: https://www.mazovia.pl/rolnictwo/mias-mazowsze-2018/art,6,najlepsza-inicjatywa-zrealizowana-w-ramach-mazowieckiego-instrumentu-aktywizacji-solectw-mazowsze-2018.html.

W przypadku dodatkowych pytań informacji udziela pracownik Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, p. Marta Król, tel. 22 59 79 249, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

                Aktywizacja społeczności wiejskich na rzecz podejmowania inicjatyw jest ważnym czynnikiem służącym wzmocnieniu wspólnoty mieszkańców w sołectwach. Serdecznie zapraszam do udziału w tym konkursie, który będzie stanowił jednocześnie doskonałą platformę do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

Z poważaniem,

Radosław Rybicki

Dyrektor Departamentu

Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

/- podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym/

Sprawę prowadzi:

Marta Król

tel. (22) 59-79-249

Zapisz się do naszego newslettera