„Master szef junior truskawkowy” w Grodkowie - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

 
 
W dniu 9 września 2018r. w miejscowości Grodkowo odbył się piknik „Master szef junior truskawkowy” zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną z Grodkowa.  Wydarzenie miało na celu zintegrowanie społeczności wiejskiej oraz zniwelowanie różnic pokoleniowych. 
Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 14.  Gospodarzem  imprezy był Zarząd OSP Grodkowo na czele z Panem Prezesem Mariuszem Caban. Natomiast wśród  zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Jan Boszko, Sekretarz Gminy i Miasta Wyszogród Anna Kossakowska, Skarbnik Gminy i Miasta Wyszogród Barbara Kopańska, Radni,  Sołtysi oraz Proboszcz Parafii w Rębowie Ksiądz dr Rafał Bednarczyk.
Po powitaniu przez Prezesa OSP przybyłych gości, wystąpiły dzieci ze świetlicy środowiskowej w Grodkowie. 
Najważniejszym punktem imprezy były warsztaty cukiernicze prowadzone przez p. Annę Dąbrowską. Podczas warsztatów można było nabyć umiejętności dekorowania tortów bezowych i babeczek masą truskawkową  oraz wykonywania koktajlów z różnych owoców. Podsumowaniem było wspólne delektowanie się wyrobami cukierniczymi i koktajlami, które zostały przygotowane i udekorowane przez młodych uczestników programu.  
Dla społeczności lokalnej strażacy przygotowali poczęstunek wraz z grillem, najmłodsi mogli również częstować się watą cukrową  i popcornem. W trakcie imprezy odbywały się  gry i zabawy dla dzieci, których zabawiał animator.  
„Master szef junior truskawkowy” został zrealizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. 
Na zakończenie Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród podziękował za organizacje ciekawego  wydarzenia oraz przygotowanie dzieci do występu wręczając słodycze. 
Uśmiechom i zabawom nie było końca. Dziękujemy  wszystkim uczestnikom tej integracyjnej imprezy. 
 
DSC 0050 DSC 0089 DSC 0020DSC 0025DSC 0031DSC 0042DSC 0057

Zapisz się do naszego newslettera