Spotkanie z Prezesem Zarządu PGNiG - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Dnia 25 lutego 2019r., Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród Pani Iwona Gortat uczestniczyła w spotkaniu z Panem Henrykiem Muchą Prezesem Zarządu PGNiG, które odbyło się w siedzibie PGNiG w Warszawie.

Na spotkaniu przedstawiono wstępną analizę możliwości gazyfikacji miasta Wyszogród pod względem technicznym i ekonomicznym. Aby dokonać szczegółowej analizy ekonomicznej niezbędna jest identyfikacja potencjalnych klientów (odbiorców gazu). W najbliższym czasie planowane jest kolejne spotkanie w sprawie gazyfikacji Wyszogrodu, na którym zostanie przybliżony zakres realizowanego projektu oraz bliższe informacje dot. wybudowanej infrastruktury gazowej, a także procedura przyłączania do sieci gazowej. Spotkanie będzie również okazją do zaprezentowania zalet gazu ziemnego i możliwości  jego wszechstronnego zastosowania.

W tym samym dniu Pani Burmistrz również uczestniczyła w spotkaniu z Dyrektorem Departamentu Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii z Panem Krzysztof Mączewskim w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Tematem spotkania był realizowany przez nasze samorządy projekt ASI - "Regionalne Partnerstwo Samorządów Mazowsza dla Aktywizacji Społeczeństwa Informacyjnego w Zakresie e-Administracji i Geoinformacji".

 

pgnig 600x420

Zapisz się do naszego newslettera