Gala „NIEZWYKŁY UCZEŃ”. - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

Dnia 10 maja 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się Uroczysta Gala nadania tytułu „NIEZWYKŁY UCZEŃ”. Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że statuetkę oraz tytuł ,,NIEZWYKŁY UCZEŃ” otrzymała uczennica Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie - Zofia Zielińska z klasy VIII a.

Tytuły „Niezwykłego ucznia” przyznano osobom nieprzeciętnym, rozwijającym swoje pasje, zaangażowanym w życie lokalnych społeczności, realizującym własne marzenia, odważnym i chcącym zmieniać świat wokół siebie.

Organizatorem konkursu była Fundacja Edu – Inicjatywa, współorganizatorem starosta Powiatu Sierpeckiego. Patronami natomiast Starości Powiatów: Płońskiego, Sierpeckiego, Płockiego oraz Burmistrz Miasta Sierpca, Prezydent Miasta Płocka oraz Mazowiecki Kurator Oświaty.

Spośród 80 wniosków przyznano 19 statuetek dla uczniów z terenu płockiego, sierpeckiego, ciechanowskiego, płońskiego. Jesteśmy dumni, że wśród grona nagrodzonych znalazła się nasza uczennica, bo jest to szczególne wyróżnienie. W tym niezwykłym dniu towarzyszyły Zosi p. Bogumiła Jasińska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie oraz p. Karolina Kiedrowska – wychowawca.

Zosia to nastolatka pełna pasji, empatii, zaangażowania, wzór do naśladowania dla rówieśników. Uczennica, którą swoją postawą, zachowaniem, podejściem do życia, wrażliwością, kreatywnością i aktywnością pokazuje, że chcieć to móc.

Zosia jest niezwykłym człowiekiem, to osoba, która pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i w życiu można połączyć wszystko: naukę, pasję, pomoc innym, pracę na rzecz wolontariatu oraz realizować się w tym co się lubi, między innymi śpiew czy pisarstwo.

Jesteśmy niezwykle dumni z uczennicy, cieszymy się, że jako nauczyciele i wychowawcy możemy Zosię wspierać w jej pomysłach, twórczości i możemy obserwować jak na naszych oczach rozwija swoje talenty. Życzymy Zofii jak najwięcej sukcesów i mamy nadzieję, że ta nagroda doda jej pewności siebie i umocni z w przeświadczeniu, że to, co robi, ma sens.

Autor: K.Kiedrowska

 

gala1 2019

 

gala 3 2019

 

gala 2 2019

 

Zapisz się do naszego newslettera