Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród skierowany do organizacji społecznych, zajmujących się ochroną zwierząt. - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

infoBurmistrz Gminy i Miasta Wyszogród, wypełniając obowiązek wynikający z art. 11 ust 7 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o ochronie zwierząt (t.j. Dz.U.2013.856, z późn. zm.), pragnie poinformować wszystkie organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działającym na obszarze Gminy i Miasta Wyszogród, że przygotowany został projekt „gminnego programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt”. Z treścią projektu w/w programu można zapoznać się klikając w odnośnik pod niniejszym komunikatem.
Organizacja społeczna chcąca wyrazić swoją opinię na temat projektu programu obowiązana jest przedstawić swój statut, z którego wynikać będzie, że obszar jej działania obejmuje teren Gminy i Miasta Wyszogród i związany jest z ochroną zwierząt.

Opinie dotyczące projektu programu należy składać w formie pisemnej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 lutego 2017r.

Projekt gminnego programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomnosci zwierząt na terenie Gminy i Miasta Wyszogród (pobierz).

 

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród

/-/ Jan Boszko

Zapisz się do naszego newslettera