Pomoc dla dzieci z Nepalu - Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś tutaj:

NEPAL zdjęcieMłodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku  i Starostwo Powiatowe w Płocku włączyły się w spontaniczną akcję zbiórki sprzętu sportowego i przyborów szkolnych dla szkoły w Nepalu. Może się w nią włączyć każdy mieszkaniec miasta Płocka i Powiatu Płockiego. Organizatorem pomocy jest, pracujący w wyżej wymienionej szkole, pan Paweł Żmijewski – przyjaciel płockiego MDK, który w przeszłości bardzo aktywnie włączał się w prowadzone w Płocku akcje charytatywne, między innymi coroczne Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej wspólnej akcji charytatywnej i przekazanie sprzętu sportowego (szczególnie potrzebne są piłki nożne, siatkowe, piłeczki, paletki i siatki do tenisa stołowego, rakietki i lotki do badmintona i igłowe pompki do piłek) oraz elementów wyprawki szkolnej (piórniki, ołówki, długopisy, kredki, farby). Jesteśmy przekonani, że razem z Państwa życzliwą pomocą uda nam się błyskawicznie przygotować paczkę, która już wkrótce trafi do potrzebujących uczniów nepalskiej szkoły.

Wszystkie rzeczy, które zechcą Państwo przekazać zbierane są w Starostwie Powiatowym w Płocku, ul. Bielska 59, pok. 110 lub Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku na ul Tumskiej 9a od poniedziałku do piątku (3 lutego) w godzinach 8.00 - 16.00.

Zapisz się do naszego newslettera